O nás - Klub Ajeto

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách našeho klubu.

Restaurace / Bar / Fotbálek /  Šipky/ Karambol/ Poolbilliard/ Flipper/ Jukebox/ Kvízy/Střílečka

Navštivte náš šipkový  klub AJETO - ať už se potřebujete pouze občerstvit nebo si rádi zahrajete šipky nebo fotbálek nebo kvíz nebo kulečník  nebo potřebujete surfovat na internetu. U nás se rozhodně nudit nebudete.

Na Vaše přání pro Vás a Vaše kamarády , nebo Vaší firmu uspořádáme turnaj v pokru , šipkách, kulečníku, nebo vše pěkně zamixujeme podle Vašeho přání. Prostory můžete využít i pro firemní večírek , narozeninovou párty a jiné příležitosti.

pro bližší info pište prosím na mail klubajeto@seznam.cz

Bližší  informace o nás i našich akcích získáte na tlf.:  604 984 998.

Čepujeme osvědčené značky jako je Nepasterizovaný Gambrinus 10% a Pilsner Urquell 12%.

Máme velký výběr nealko nápojů –  velkou nabídku od značky Pepsi Cola a širokou nabídku lihovin. Viz nápojový lístek.

Pro aktuální informace a akce navštivte naše facebook stránky Klub Ajeto

2018 - Klub Ajeto © Všechna práva vyhrazena | Design by W3Layouts , created by SEO Solution